Міськрайонна газета

ПРАЦЮЄ “МОБІЛЬНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ОФІС”

17 жовтня 2013 року разом зі спеціалістами Шосткинського міськрайонного центру зайнятості, районного територіального центру обслуговування громадян спеціалісти  управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі прийняли участь в роботі  «мобільного соціального офісу» за принципом «єдиного вікна» в селах Шосткинського району Богданівка та Пирогівка.

Заступник начальника відділу прийому документів та обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі Молчан В.М. під час зустрічі з мешканцями сіл Пирогівка та Богданівка  розповіла  про діюче пенсійне законодавство, про впровадження соціальних ініціатив  Президента України В.Ф. Януковича у сфері пенсійного забезпечення.

На особистий прийом до  Молчан В.М. звертались мешканці сіл з питаннями щодо розміру доплат до пенсії, згідно Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», про право на пенсію за віком для жінок, про необхідний страховий стаж для пенсії тощо.