Міськрайонна газета

ВИЇЗД «МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ»

Державна політика у сфері соціального обслуговування – серед пріоритетів соціальних ініціатив Президента України. Так в рамках її реалізації, 07.11.2013 року продовжив свою роботу «Мобільний соціальний офіс». Представники: управління соціального захисту населення Шосткинської райдержадміністрації   Таванець В.С., управління  Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі  Молчан В.М., Шосткинського міськрайонного центру зайнятості в особі Сталинської Н.А., Шосткинського районного територіального центру соціального обслуговування Білявської О.І., провели прийом громадян за місцем їх проживання в с. Ковтунове та с. Богданка.

Всього на прийомі побувало 17 осіб, з них 9 отримали роз’яснення про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги, 4 заявникам роз’яснено питання пенсійного забезпечення, прийнято 5 заяв для призначення субсидії на опалювальний період 2013-1014 р.р.

„Мобільний соціальний офіс”  наближає соціальне обслуговування до населення, забезпечує його доступність, сприяє підвищенню поінформованості мешканців району про державну політику у сфері соціального захисту.