Міськрайонна газета

ВИЇЗД «МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ»

Державна політика у сфері соціального обслуговування – серед пріоритетів соціальних ініціатив Президента України. Так в рамках її реалізації, 14.11.2013 року продовжив свою роботу «Мобільний соціальний офіс». Представники: управління соціального захисту населення Шосткинської райдержадміністрації   Таванець В.С., управління  Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі  Молчан В.М., Шосткинського міськрайонного центру зайнятості в особі Сталінської Н.А., Шосткинського районного територіального центру соціального обслуговування Білявської О.І. та РЦСССДМ Рябико Н.В. провели прийом громадян за місцем їх проживання в с. Миронівка та с. Шкирманівка.

Всього на прийомі побувало 27 осіб, з них 11 отримали роз’яснення про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги, 16 заявникам роз’яснено питання пенсійного забезпечення .

„Мобільний соціальний офіс”  наближає соціальне обслуговування до населення, забезпечує його доступність, сприяє підвищенню поінформованості мешканців району про державну політику у сфері соціального захисту.