Міськрайонна газета

ВИЇЗД « МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ»

Державна політика у сфері соціального обслуговування – серед пріоритетів соціальних ініціатив Президента України. Так в рамках її реалізації, 05.12.2013 року продовжив свою роботу «Мобільний соціальний офіс». Представники управління соціального захисту населення Шосткинської РДА в особі  Таванець В.С., управління  Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі в особі Долі Т.В., РЦССМ, в особі Калюжної Т.В.,Шосткинського районного територіального центру в особі Пилипенко Н.В. провели прийом громадян за місцем проживання в с.Гамаліївки.

На прийомі побувало 12 осіб, з них 10 мешканців отримали роз’яснення про виплату призначених субсидії та пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу та всіх видів соціальної допомоги, 8 - роз’яснено питання пенсійного забезпечення, де кожний мешканець села мав змогу отримати  професійну консультацію від вищезгаданих спеціалістів .

„Мобільний соціальний офіс” дозволяє наблизити соціальне обслуговування до населення, забезпечити його доступність, сприяє підвищенню поінформованості мешканців району.