Міськрайонна газета

Соціальний захист

 

 

 

Відкритий лист до роботодавців та працівників Сумщини

 

ПЕРЕЛІК СУБ’ЄКТІВ НАДАННЯ ПОСЛУГ ІЗ ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧАСНИКАМ АТО/ООС У 2021 РОЦІ:

- ТОВ " Санаторій "Токарі" Сумська область, м. Лебедин, с. Токарі, вул. Санаторна, 96

Детальну інформацію з питань психологічної реабілітації можна отримати в управлінні соціального захисту населення Шосткинської РДА за адресою: м. Шостка, вул. Свободи, 49, кабінет № 6, телефон для довідок 05449 7-09-28.

 

 

CEPEДНЯ ЗAPOБІТНА ПЛАТА У ШОСТКИНСЬКОМУ РАЙОНІ ЗРОСТАЄ

Відповідно до статистичних даних середньомісячна заробітна плата штатних  працівників  у Шосткинському районі за ІІI квартал 2020 року склала 8517 грн., що більше на 14,6 % у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників у Сумській області –10046 грн.

 

СОЦІАЛЬHИЙ ЗАХИСТ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей із інвалідністю. Цей день не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

ПОМАРАНЧЕВИЙ СВІТ БЕЗ НАСИЛЬСТВА НАД ЖІНКАМИ

На виконання листа Сумської обласної державної адміністрації від 26.11.2020 № 01-49/11661 у період з 25 листопада по 10 грудня, під патронатом віце-прем’єр-міністра України з питань європейської інтеграції Ольги Стефанішиної, проводитиметься щорічна Всесвітня акції «16 днів проти насильства», яка з 1991 року офіційно підтримується міжнародною спільнотою. Метою цієї кампанії є привернення уваги громадськості до проблем гендерно зумовленого насильства.