Міськрайонна газета

Соціальний захист

 

 

 

Відкритий лист до роботодавців та працівників Сумщини

 

ПРОЦЕДУРА ПРОВЕДЕННЯ МЕДОГЛЯДІВ ПЕВНИХ КАТЕГОРІЙ ПРАЦІВНИКІВ

Працівники, зайняті на важких роботах, роботах зі шкідливими або небезпечними умовами праці чи ті, де потрібен професійний відбір, мають проходити попередні (під час прийняття на роботу) і періодичні (протягом трудової діяльності) медогляди відповідно до ст. 169 КЗпП та ст. 17 Закону «Про охорону праці» (далі – Закон).

Роботодавець у такому разі має дотримуватися «Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій», затвердженого наказом МОЗ від 21.05.07 р. № 246 (далі – Порядок № 246).

ЛІТОПИСНИЙ ВОРОНІЖ

16 вересня  в селищному центрі соціального обслуговування населення Шосткинського райтерцентру відбулася зустріч відвідувачів відділення денного перебування з бібліотекарями  центральної районної бібліотеки з нагоди 843-ї річниці з дня заснування смт. Вороніж.

Громадяни поважного віку із цікавістю і задоволенням прослухали розповідь про цікаві факти з історії виникнення   та розвитку селища Вороніж, відомих людей села та проглянули  фотографії минулих років. Слухачів зацікавила  література, яка  є в бібліотеці на цю тему.

ДО УВАГИ ЗАКЛАДІВ ТОРГІВЛІ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 р. № 744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» запроваджено надання замість одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» цільової грошової компенсаційної виплати в розмірі 5 тис. гривень шляхом її перерахування батькам, у яких народилась дитина, на поточний рахунок зі спеціальним режимом використання, відкритий в акціонерному товаристві «Комерційний банк «Приват Банк».

CEРЕДНЯ ЗАРОБІТНА ПЛATA У ШOCTKИНСЬКОМУ РАЙОНІ ЗPOCTAЄ

Відповідно до статистичних даних середньомісячна заробітна плата штатних працівників у Шосткинському районі за ІI квартал 2020 року склала 7869 грн., що більше на 11 % у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників у Сумській області –9319 грн.

Середньооблікова кількість штатних працівників району за ІI квартал 2020 року – 1878 особи.