Міськрайонна газета

Соціальний захист

 

 

 

Відкритий лист до роботодавців та працівників Сумщини

 

ДЕНЬ БАТЬКA B УКРАЇНІ

Нове державне свято День батька, починаючи з 2019 року, відзначається в Україні в третю неділю червня. Цьогоріч свято припадає на 21 червня.

Свято було затверджено в нашій країні з метою створення і розвитку сприятливих умов зі зміцнення інституту сім'ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька в виховному процесі дітей, а також сприяння популяризації сімейного способу життя, формування відповідального батьківства та материнства.

CЕРЕДНЯ ЗАPОБІТНА ПЛАТА У ШОСТКИНСЬКОМУ РАЙОНІ ЗРОСТАЄ

Відповідно до статистичних даних середньомісячна заробітна плата штатних працівників у Шосткинському районі заI квартал 2020 року склала 7484 грн., що більше на 14,8 % у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників у Сумській області –9017 грн.

Середньооблікова кількість штатних працівників району за I квартал 2020 року – 1939 особи.

ФЛЕШМОБ ДО ДНЯ БАТЬКА

В УКРАЇНІ ЗАПРАЦЮВАЛА ВІРТУАЛЬНА ПЛАТФОРМА ЕМОЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ МОНІТОРИНГОВОГО ЦЕНТРУ КМДА З ПРОТИДІЇ COVID- 19

В рамках цього проекту кожен українець має можливість безкоштовно отримати індивідуальні консультації від сертифікованих психологів та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього хабу міста Києва, які дозволять зберегти та зміцнити позитивний емоційний та психологічний стан людей протягом всього часу дії карантину; а також навчатись онлайн м'яким навичкам (soft skills), які потрібні кожному, незважаючи на вік та професію.