Міськрайонна газета

ЛЕГАЛЬНА РОБОТА – ЗАБЕЗПЕЧЕНА СТАРІСТЬ

     Заступник голови Шосткинської районної державної адміністрації Фролова Н.В. 27 червня 2013 року провела  засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати  та зайнятості населення, на якому заслухано 12 суб’єктів підприємницької діяльності, які згідно наданих даних  Шосткинської об’єднаної державної податкової інспекції, виплачують заробітну плату своїм працівникам у мінімальних розмірах та тих, хто тільки зареєстрував свою підприємницьку діяльність, та планують використовувати найману працю.

   Управлінням соціального захисту населення Шосткинської районної державної адміністрації  спільно з Управлінням Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському  районі у складі робочої групи розроблено листівки «Легальна робота – забезпечена старість», «Легальна робота – соціальна захищеність і соціальна відповідальність», які розповсюджені в селищній та сільських радах для доведення до відома громадян територіальних громад.

     Членами робочої групи проводити постійна робота зі збирання та моніторингу інформації про факти нелегальної виплати заробітної плати та зайнятості населення.