Міськрайонна газета

КОЖНІЙ ДИТИНІ – СІМЕЙНИЙ ЗАТИШОК

     День родини – це молоде свято, яке відзначається з 2012 року, відповідно до Указу Президента України «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят» від 30 грудня 2011 року. Крім того, нові соціальні ініціативи Віктора Федоровича Януковича, які проголошені у 2013 році, охоплюють 4 основні напрямки, які всебічно підтримують родину:

-  підвищення якості життя для сімей з дітьми;

-  кожній дитині – всебічний розвиток;

-  сімейний затишок – кожній родині; 

-  допомога дітям, які потрапили у складні життєві ситуації через неналежне виконання батьками своїх обов’язків.

     Так, 08.07.2013 року на базі Шосткинського РРЦЗТІДІ для дітей з функціональними обмеженнями фахівцем із соціальної роботи Шосткинського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лисенко Л.О. було проведено захід «Кожній дитині – сімейний затишок». У ході заходу відбувся конкурс віршів, загадок, прислів’їв про сімейний затишок та конкурс пісень.

     Діти ще раз переконались, що в кожній родині повинен бути сімейний затишок, злагода,  любов та повага один до одного. При таких взаємостосунках між батьками і дитиною утверджується віра в людську красу, душевний спокій, рівновага. І цю дитячу віру варто берегти все своє життя. А щоб таких спогадів було більше, варто частіше влаштовувати спільні свята. Саме ці нюанси створюють особливий психологічний клімат, який допомагає тримати сімейний затишок у кожній родині.