Міськрайонна газета

СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ - БОРЖНИКІВ ЗАСЛУХАНО

     На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12.08.2009 № 863 «Про посилення контролю за погашенням заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат», розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 22.09.2009 № 520 «Про утворення обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат», 25 липня 2013 року на чолі з головою  Шосткинської районної державної адміністрації Молошним А.П. відбулося  засідання комісії з питань погашення податкового боргу, повного та своєчасного забезпечення надходження коштів до бюджетів усіх рівнів та погашення заборгованості з виплати заробітної плати, на якому заслухано:  заступника начальника відділу обліку надходження платежів управління ПФУ в м. Шостці та Шосткинському районі Ющенко С.В., начальника відділу по контрольно-перевірочній роботі за  нарахуванням та сплатою платежів управління ПФУ в м. Шостці та Шосткинському районі Дегтяр Т.І., директора Шосткинської міськрайонної виконавчої дирекції Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Григорчук Т.Г., старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Шосткинського міськрайонного управління юстиції Пустиннік Т.О. та трьох суб’єктів підприємницької діяльності, в тому числі керівника ТОВ «Азар» Зборщика О.В., підприємство якого є боржником не тільки до Пенсійного фонду України, а і до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, і Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності України.

      За результатами розгляду заслуханим боржникам рекомендовано сплатили борг в повному обсязі, в тому числі ТОВ «Азар» погасити борги зі сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до кінця липня та гасити згідно з графіком заборгованість по страховим внескам на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі, скласти графіки погашення заборгованості із внесків до  Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України і Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності України.

    Управлінню ПФУ в м. Шостці та Шосткинському районі рекомендовано вести роз’яснювальну роботу з фізичними особами – підприємцями, які є працюючими пенсіонерами і обрали спрощену систему оподаткування.