Міськрайонна газета

ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ПОІНФОРМОВАНОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Основним завданням відділу соціальних виплат управління соціального захисту населення Шосткинської РДА є призначення та виплата компенсацій та інших соціальних виплат, надання субсидій для відшкодування витрат на оплату ЖКП, твердого палива та скрапленого газу, призначення компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги та інше.

В управлінні соціального захисту населення продовжується робота по призначенню всіх видів соціальної допомоги за єдиною заявою і одним пакетом документів. Завдяки створенню селищного центру в смт. Вороніж, призначення уповноважених при сільських радах значно зменшилась кількість звернень громадян до управління. Для зручності громадяни, яким необхідно оформити субсидію чи допомогу, можуть записатись на прийом по телефону 4-80-13.

З метою підвищення ефективності та адресності системи надання громадянам соціальної підтримки, підвищення рівня інформованості населення з питань реалізації державної соціальної політики  в районі створено «мобільний соціальний офіс», який здійснює свою діяльність шляхом прийому жителів району фахівцями відповідних підрозділів райдержадміністрації та районних служб безпосередньо за місцем проживання громадян. За сім місяців 2013 року було прийнято 715 мешканців району за місцем їх проживання.

В сфері соціального захисту в районі управління забезпечило своєчасність призначення та виплати соціальних державних допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам та ін. Всього нараховано та виплачено за перше півріччя поточного року  9млн 864,8 тис. грн (у 2012р. – 9 млн. 79,8 тис. грн.).

За призначенням субсидій за 2013 р. до управління звернулось 1763 сім»ї. Призначено субсидій на тверде паливо та скраплений газ та ЖКП на суму 1млн.140,2 тис. грн. 1597 сім»ям. (2012 рік – 1 млн. 133,9 тис.грн. 1666 сімей)