Міськрайонна газета

ВЕТЕРАНИ В ЦЕНТРІ УВАГИ

2 жовтня 2013 року  за участю голови Шосткинської районної державної адміністрації Молошного А.П. проведено засідання «круглого столу» з питання реалізації в регіоні ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту найбільш вразливих верств населення та вирішення питань соціального захисту ветеранів. В засіданні прийняли участь Фролова Н.В., заступник голови Шосткинської РДА; Могила В.М., начальник управління соціального захисту населення ШРДА; Ліфиренко Т.А., директор Шосткинського районного територіального центру; Мовчан В.М., заступник начальника відділу управління ПФ України в м. Шостка та Шосткинському районі; Башлак В.П., голова Шосткинської районної організації ветеранів та активісти громадських ветеранських організацій району.

Про стан виконання державних гарантій щодо соціального захисту ветеранів війни та праці проінформував начальник управління соціального захисту населення.

На цій зустрічі, за активну участь у житті ветеранів, трьом активістам головою районної державної адміністрації Молошним А.П. були вручені грамоти.

По завершенню засідання спільно визначені пріоритетні напрямки роботи на майбутнє у сфері соціального захисту ветеранів та людей похилого віку в Шосткинському районі.