Міськрайонна газета

ВИВЧЕННЯ ЯКОСТІ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ВЕТЕРАНІ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ

4 жовтня 2013 року в Шосткинській районній державній адміністрації проведена нарада з питання вивчення якості соціального обслуговування ветеранів війни і праці за участю голови районної державної адміністрації А.П. Молошного. Виступила директор Шосткинського районного територіального центру, яка доповіла, що виконуючи соціальну ініціативу Президента України В.Ф. Януковича щодо якісного соціального обслуговування ветеранів війни і праці районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) головним напрямком своєї роботи вважає посилення турботи про ветеранів війни, інвалідів, вдів загиблих, жертв нацизму. Соціальні робітники постійно 1 раз на рік проводять обстеження умов проживання  ветеранів війни, що проживають у районі. Результати обстеження передаються в сільські ради для надання конкретної допомоги ветеранам. територіальним центром обслуговується 467 ветеранів війни та 191 чол. ветеранів праці. Всі вони забезпечені на зиму твердим паливом.

 Для якісного соціального обслуговування в територіальному центрі працює мультидисциплінарна команда, до складу якої входить соціальний робітник, швея, перукар, медична сестра. За 9 місяців 2013 року бригадою здійснено 13 виїздів, обслужено 150 чол. та надано 492 послуги.

Кожен рік соціальні робітники допомагають ветеранам війни і праці пройти медичний огляд, в цьому році медичний огляд пройшли 817 чол.

Якість надання послуг постійно знаходиться на контролі у керівництва територіального центру. Щомісяця проводиться перевірка роботи персоналу відділень, їхні результати розглядаються на робочих нарадах.