Міськрайонна газета

ЖИТЕЛЬКУ СЕЛА БОГДАНІВКА ОЛЕКСАНДРУ РЕБИК ПРИВІТАЛИ ЗІ 100-ЛІТНІМ ЮВІЛЕЄМ

29 березня виповнилося 100 років жительці села Богданівка Олександрі Василівні Ребик. Сто років – дата поважна, від якої віє життєвою мудрістю і глибиною. Народилася ювілярка в селі Стахорщина Новгород-Сіверського району Чернігівської області. Має 40 років стажу та все життя пропрацювала техробітником в школі і робітницею в колгоспі «Нове життя» Новгород-Сіверського району. Пережила лихоліття Другої світової війни і тяжкі роки післявоєнної відбудови. Нагороджена у 1945 році медаллю «За доблесну працю у Великій Вітчизняній війні 1941-1944 рр».

Зараз бабуся проживає разом з племінницею Галиною Нечипоренко, яка її і доглядає. Рідні розповідають, що бабуся – справжня трудівниця, адже вміє робити все. Її доброзичлива вдача й оптимізм, допомогли здолати життєві складнощі, і, напевно, й стали запорукою її довголіття. Жінка й сьогодні, згадуючи роки праці говорить, про те, що найбільше щастя у житті - здоров’я рідних, мовляв тоді і до роботи ставати вистачає сил та й жити легше.

З подарунками та квітами до довгожительки завітали голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров, начальник управління соціального захисту населення Шосткинської районної державної адміністрації Володимир Могила та Богданівський сільський голова Ольга Захарченко.

Ювілярка раділа щирим словам та увазі, і Олександра Василівна того варта, адже дожити сьогодні до такої поважної дати, віддаючи усі ці роки селянській праці, не всім до снаги. В свою чергу й гостям жінка побажала добробуту та благополуччя у сім’ях.

На сьогодні особам, яким виповнилося 100 і більше років виплачується довічна щомісячна стипендія у розмірі 25% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.