Міськрайонна газета

БОРЖНИКИ ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ТА МОНІТОРИНГ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ НА КОНТРОЛІ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Заступник голови райдержадміністрації Сергій Ільєнко 26 квітня 2019 року провів засідання комісії з питань погашення податкового боргу, повного та своєчасного забезпечення надходження коштів до бюджетів усіх рівнів та погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

Заслухано інформацію: Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області та Шосткинського управління Головного управління Державної фіскальної служби у Сумській області стосовно боржників зі сплати страхових внесків та єдиного соціального внеску, проведену з боржниками роботу; трьох суб’єктів господарювання про причини недотримання вимог частини 5 статті 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (за інформацією Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської  області).

Заслухано інформацію про проведення моніторингу виплати заробітної плати в районі. Станом на 01 квітня 2019 року заборгованість з виплати заробітної плати в районі відсутня.

За всіма питаннями прийнято відповідні рішення.