Міськрайонна газета

СВЯТКУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДИНИ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ДНЯ ВЕТЕРАНА

1 жовтня в районі вітали людей поважного віку з теплим і сердечним святом – Днем людей похилого віку та Днем ветерана.

У смт. Вороніж в  селищному центрі Шосткинського районного територіального центру соціального обслуговування зібрались поважні люди – ветерани. Теплі слова подяки всім літнім людям за вклад у розвиток країни за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість сказали – голова райдержадміністрації В. Ждаміров, заступник начальника УСЗН І. Новик та помічник народного депутата І. Молотка А. Шульга, вона не залишила без уваги 106 одиноких непрацездатних громадян селища Вороніж і подарувала їм солодощі, які за станом здоров’я не змогли прийти на свято.

Святковий концерт  «Сивина на скроні – мудрість в очах» підготували учні НВК та відвідувачі відділенням денного перебування «Калинонька» та «Горлиця»,  дует В. Тищенко. Гостям дуже сподобався виступ Н. Харченко та гумористичні оповідання Н. Яковченко.

Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старі люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі, передали у спадок все національне, що накопичили за все життя.

Спільний благодійний обід за святковим столом став приємним завершенням свята, який організували приватні підприємці селища Вороніж.

Вдячність народному депутату І. Молотку, депутату Сумської обласної ради В. Пилипейко та приватним підприємцям О. Івченко, В. Жидченко, П. Шленц, С. Дерюги та С. Рогожи, які не залишили без уваги в цей день одиноких громадян поважного віку сел Клишки, Ковтунове, Дібрівка, Вовна, смт. Вороніж та подарували їм солодощі.

Вагомий внесок в закупівлі солодощів для одиноких громадян похилого віку сел Чапліївки, Івот, Тиманівки, Каліївки, зробив директор ТОВ «УГАК»  І. Вакуленко. 

Нехай осіння пора, в яку вони вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких.