Міськрайонна газета

В РАМКАХ ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ КОМПАНІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА» ВІДЕОРОЛІК «РОЗІРВИ КОЛО»

Управління соціального захисту населення, на виконання районної програми соціального захисту населення на 2017–2021 роки, щорічно забезпечує проведення заходів у рамках акції «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників.

В рамках інформаційної компанії, у новому відеоролику «Розірви коло» демонструється, як із покоління в покоління герої передають один одному сувій, що символізує усталені виправдання насильства у формі українських прислів’їв та приказок. Такий зв’язок крізь час поколінь підкреслює вкоріненість проблеми.

Інформаційна компанія «Розірви коло» закликає усе суспільство до активних дій і «нульової» толерантності до насильства, яке немає виправдань про будь-яких обставинах. Правда завжди одна : Якщо він любить, то ніколи не вдарить; зробить боляче – це не прояв симпатії; твоя «хата не скраю» - ти можеш допомогти.

РОЛИК