Міськрайонна газета

ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ В РАМКАХ ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ КОМПАНІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Під керівництвом першого заступника голови Шосткинської районної державної адміністрації Ігоря ВОЛИНЦЯ відбулося засідання «круглого столу» у рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Суб’єктами взаємодії зазначено що проблема насильства в родині є досить гострою, її небезпечність полягає в тому, що прояви насильства та жорстокості в сім’ї не лише руйнують гармонію і злагоду в родині, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом.

Цього року Міністерство соціальної політики у співпраці з UNFPA України у рамках програми «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», яка реалізується за підтримки урядів Великої Британії, Канади та Естонії, розпочинає нову хвилю кампанії «Розірви коло».

 Учасники «круглого столу» відзначили, що подолання такого негативного явища як насильство в родині можливе лише за умови об’єднання зусиль державних органів та установ, громадських організацій, і кожного громадянина.

У рамках інформаційної кампанії, учасники «круглого столу» переглянули  відеоролик «Розірви коло», у ньому демонструється, як із покоління в покоління герої передають один одному сувій, що символізує усталені виправдання насильства у формі українських прислів’їв та приказок. Такий зв’язок крізь час поколінь підкреслює вкоріненість проблеми.