Міськрайонна газета

ВИЇЗД «МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ» ДО СЕЛИЩА ВОРОНІЖ

В рамках реалізації державної політики у сфері соціального обслуговування 12.12.2019 року продовжив свою роботу «Мобільний соціальний офіс». Представники управління соціального захисту населення Шосткинської РДА та Шосткинського районного територіального центру провели прийом громадян за місцем проживання в селище Вороніж.

На прийомі побувало 32 мешканці селища. Під час зустрічі з мешканцями селища  присутніх ознайомили з новимизмінами в законодавстві щодо надання пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, а саме постанову Кабінету Міністрів України від 14.08.2019 р. №807 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка набрала чинність з 1 жовтня 2019 року.

Також надали індивідуальні роз’яснення жителям, щодо призначення та виплат житлових субсидій та пільг в готівковій та безготівковій формі.

„Мобільний соціальний офіс” дозволяє наблизити соціальне обслуговування до населення, забезпечити його доступність, сприяє підвищенн ю поінформованості мешканців району.