Міськрайонна газета

ВПЕРШЕ ЗА ЗВАННЯ КРАЩИХ У ВОЛЕЙБОЛІ ЗМАГАЛИСЬ ВЕТЕРАНИ СПОРТИВНОГО РУХУ

Ветерани спортивного руху Шосткинщини виступили з ініціативою поповнення районного календаря змагань новим турніром. Пропозицію вчителя фізичного виховання, тренера викладача Богданівського НВК Анатолія Линка одразу підтримав відділ молоді, спорту та туризму Шосткинської районної державної адміністрації. Врешті долучились до участі в турнірі по волейболу серед ветеранських команд освітян до Дня Збройних сил України чотири збірні: Новгород-Сіверщини, Ямпільщини, збірна м. Шостки та збірна Шосткинського району.

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ВОЛЕЙБОЛЬНОГО ТУРНІРУ ПРИСВЯЧЕНОГО ДНЮ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Вже понад десять років в Шосткинському районі дотримуються традиції визначення імен кращих спортсменів принагідно до Дня працівників сільського господарства. Щороку збираються аматори спортивного руху аби позмагатись в комплексній спартакіади, чи турнірах та продовжити поповнювати скарбничку перемог сіл та селища району.

В ОБЛАСТІ РЕАЛІЗОВУВАТИМЕТЬСЯ ПРОГРАМА НАВЧАННЯ З ПОДАЛЬШИМ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯМ У СФЕРІ РОБОТИ З МОЛОДДЮ, ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно з Сумською обласною службою зайнятості заплановано реалізацію нової пілотної програми навчання з подальшим працевлаштуванням фахівців по роботі з молоддю, розвитку фізичної культури та спорту, національно-патріотичного виховання на території громад області. Програма передбачатиме безкоштовне проходження учасниками спеціалізованого фахового навчання за визначеним напрямком загальною тривалістю від 80 до 100 годин з отриманням посвідчення встановленого зразка.

РАЙОННИЙ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ

27 липня на iгровому майданчику СК "Iмпульс" пройшов районний турнiр з мiнi-футболу, участь в якому взяли 4 команди з району та мicта. Футболiсти грали по коловiй системi. Було зіграно 6 ігр.