Міськрайонна газета

ФУТБОЛ У РАЙОНІ ОТРИМАВ ПЕРСПЕКТИВУ

В Шосткинському районі продовжується реалізація соціальних ініціатив Президента України « Діти –майбутне України» у галузі фізичної культури та спорту.Першим етапом стала презентація Програми розвитку дитячо-юнацького футболу Сумщина 2013-2015.  На другому етапі відбулись районні шкільні змагання з футболу серед команд навчально-виховних комплексів та загальноосвітніх шкіл району.В данних змаганнях прийняли участь команди  из 11 НВК та ЗОШ району .Метою  заходів що вживаються стало залучення дітей до регулярних занять футболом і як наслідок покращення стану їх здоров’я , адже за статистикою більшість  дітей мають   захворювання.

17 травня в смт.Вороніж  на спортивному майданчику з синтетичним покриттям проведено районні змагання серед команд НВК та ЗОШ району на кубок голови Шосткинської районної державної адміністрації.

В змаганнях прийняли участь дві  команди Воронізької ЗОШ №1, Чапліївського НВК, Собицького НВК, Богданівського НВК,ОбражіївськогоНВК, Миронівського НВК та Ковтунівського НВК. Перед юними спортсменами виступив голова районної державної адміністрації Володимир Анатолійович Притико, який відзначив важливість для кожного занять спортом, зокрема футболом, побажав успіхів  в досягненні спортивних результатів. Кожній команді був вручений футбольний м’яч.  І розпочалось футбольне дійство.

Змагання тривали в запеклій та безкомпромісній боротьбі.Жодна з команд не хотіла поступатись. В підсумку змагання закінчились перемогою  першої команди Воронізької ЗОШ №1, друге місце у Ображіївського НВК.,третьою стала друга команда Воронізької ЗОШ.,яка з рахунком 3 :2 обіграла однолітків з Богданівки. Переможцю змагань вручено перехідний кубок,призерам –грамоти.