Міськрайонна газета

CВЯТО СПОРТУ В ШОСТКИНСЬКОМУ РАЙОНІ

На виконання плану районної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2012-2016 роки в районі був проведений чемпіонат першості Шосткинщини з футболу. Два місяці футболісти з 8 команд району грали в 2  підгрупах, зіграно 24 гри на 8 футбольних полях. У першу групу ввійшли команди: ФК «Вороніж», «Онікс» с. Клишки, «Чайка» с. Чапліївка,  команда с. Макове. У другій групі грали команди: «Десна» с. Собич, «Заря» с. Вовна, «Колос» с. Ображіївка, «Старт» с. Богданівка.

І ось нарешті довгоочікуваний фінал – справжнє свято спорту в Шосткинському районі. 25 липня 2015 року стадіон ДЮСШ «БАРСА» в м. Шостка вітав спортсменів-футболістів. Урочиста церемонія відкрила фінальну частину турніру. Під звуки гімну капітаном ФК «Вороніж»,  чемпіоном 2014 року, був піднятий державний прапор. До спортсменів з вітальним словом звернулися поважні гості: т.в.о. голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров, народний депутат України Ігор Молоток. Голова громадського об’єднання «Рідне Місто» Віктор Мозолевський подарував командам футбольні м’ячі.

За «бронзу» змагалися футболісти з ФК «Вороніж» та команди «Заря» із с. Вовни. Боротьба була безкомпромісною, і «Заря» перемогла з рахунком 7:1.

Фінальні ігри стали окрасою всього чемпіонату. В них змагались чапліївська «Чайка» та «Колос» с. Ображіївка. Перший гол був у воротах ображіївських спортсменів, але вони не здалися, проявивши свій спортивний характер, і на протязі першого тайму забили 2 голи. У другому таймі воля до перемоги і професіоналізм розставили всі крапки над «і» - команда «Чайка» зрівняла рахунок, а потім забила ще два голи (4:2).

Спортсмени були нагороджені медалями, грамотами та солодкими призами від ПАТ «Шосткинський хлібокомбінат».

Вітаємо переможців та учасників змагань, які дійсно подарували феєричне дійство і довели, що розвиток футболу у Шосткинському районі - на високому рівні.