Міськрайонна газета

ДІТИ ШОСТКИНЩИНИ ПОБУВАЛИ В «СОНЯЧНІЙ» КРАЇНІ

В четверг 6 серпня закінчилася друга  зміна фізкультурно-спортивного спрямування в заміському оздоровчому дитячо-юнацькому таборі «Сонячний» Глухівського району, який затишно розташувався в лісі на правому березі тихої річки Клевень.  Двадцять три дитини району відпочивали в таборі  на протязі 21 дня. Путівки для діток пільгових категорій були закуплені за рахунок субвенції обласного бюджету.

За словами дітей, відпочинок в «сонячній» країні був просто незабутнім, деякі зі сльозами на очах, навіть, не хотіли повертатися додому. На мою думку все вдалося, завдяки правильно спланованій роботі, адже дитина  - це вже  маленька особистість, яка потребує постійної реалізації своїх задумів і планів. А щоб ці плани втілилися в життя, потрібні досвідчені фахівці. Такими в таборі  були вожаті, інструктори, вихователі – це спеціалісти, які організовували якісне, змістовне, цікаве дозвілля для того, щоб діти весело та з користю для здоров’я проводили свій час. Особливою популярністю  у дітлахів користувалися різноманітні спортивні змагання та розважально-ігрові заходи, адже недарма гру  називають королевою дитинства, без неї дітям жити невесело і нецікаво. Ігрові моменти викликають в дитині прагнення фантазувати, відкривати для себе новий світ, щось незвичайне і прекрасне.

Батьки і діти залишились задоволеними, і пообіцяли, що обов’язково повернуться в  «Сонячний» знову, який в лісовій тиші приховує щось таємниче,  чарівне та манливе…