Міськрайонна газета

ШКІЛЬНИЙ ВОЛЕЙБОЛ У ГЛУХОВІ

У середу, 23 вересня, в спортивному залі Глухівського агротехнічного інститу СНАУ пройшли обласні змагання з волейболу серед школярів на кубок директора інституту. В турнірі прийняло участь 5 команд з м. Глухова, Глухівського району, Шосткинського району, Кролевецького району та команда інституту. Наш район представляли юнаки та дівчата — вихованці Шосткинської районної ДЮСШ. Майстерність, характер, командний дух, жага до перемоги спостерігались у кожній грі, у кожній ігровій сутичці, чергове набране очко командами виражалось хвилею позитивних емоцій не тільки гравців, а й тренерів, вболівальників. Кожне втрачене очко приводило до розчарування, суму, іноді навіть до сліз, але змушувало збиратись у своїх силах і рухатись вперед, боротись за перемогу.

Команда юнаків Шосткинського району показала запеклу та цікаву спортивну гру, і зайняла друге місце, програвши лише команді інституту в якій, до речі, грали не лише школярі. Дівчата  приємно порадували третім місцем, а ще приємніше, що вони зібрались і обіграли команду дівчат з Глухівського інституту, яка стала переможницею турніру.

Всі переможці та призери змагань нагороджені дипломами, солодкими призами, а переможець - ще й перехідним кубком. Отож, бажаємо нашим дівчатам та юнакам гарних результатів, вдалих ігор та яскравих перемог.