Міськрайонна газета

ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ З ФУТБОЛУ

10 жовтня на стадіоні КДЮСШ «Барса» в м.Шостка проводився районний турнір з футболу на кубок “Закриття сезону”, присвячений Дню захисника України.

У змаганнях взяли участь чотири команди: ФК «Вороніж, «Онікс» с.Клишки, «Чайка» с.Чапліївка, с.Макове. Турнір проходив за груповою системою, два тайми по 25 хвилин.

Цього осіннього, хоча і прохолодного дня, футболісти із великим задоволенням виходили на футбольне поле. Відкрили турнір команди «Онікс» та «Чайка». В запеклій боротьбі закінчили гру з рахунком 3:3, і тільки за результатами пенальті чапліївці святкували перемогу. У другому матчі команда ФК «Вороніж» обіграла футболістів із села Макове – 4:2, і вийшла у фінал.

Між командами «Онікс» та с. Макове розігрувалося ІІІ місце. Гра видалася бойовою та напруженою, але найбільш пощастило клишківським футболістам, які обіграли суперників із рахунком 2:1 та вибороли ІІІ місце. Гра між командами ФК «Вороніж» і «Чайка» с.Чапліївка виявила володарів кубку цього турніру. У цій грі було багато гарних гольових моментів, але чапліївці реалізували більше атак, і з рахунком 2:1 перемогли. Отже, команда «Чайка» с.Чапліївка стала володарем кубка району з футболу на приз “Закриття сезону”, воронізькі спортсмени зайняли II почесне місце.

Після закінчення гри було проведено нагородження. Команда «Чайка» була нагороджена грамотою та кубком, а команди-призери – грамотами та грошовими винагородами. Кращим гравцем турніру був визнаний Максим Ворошилов із смт. Вороніж.