Міськрайонна газета

КУБОК “ЗОЛОТА ОСІНЬ”СЕРЕД ШКОЛЯРІВ РАЙОНУ

У п'ятницю, 30 жовтня в спортивному залі КДЮСШ “Барса” м.Шостки пройшов районний турнір  з волейболу серед школярів на кубок “Золота осінь — 2015”, який був організований відділом освіти та сектором у справах молоді та спорту Шосткинської РДА. В турнірі брало участь 6 команд району і дівоча збірна з м.Шостки. Під час урочистого відкриття з вітальним словом до учасників звернулась головний спеціаліст сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Тетяна Шемет, зауваживши, що основи здорової та спортивної нації закладаються у юному віці, тому керівництво району докладатиме максимум зусиль для розвитку юнацького спорту.

Першими на спортивний майданчик  вийшли дівчата. Шість команд були розбиті на дві групи. Чотири найкращі розіграли комплект нагород у фіналі. Першими боролися за третє місце дівчата Воронізької школи  та Мироніського НВК. У напруженій боротьбі бронзові нагороди здобули воронізькі волейболістки. „Золото” та „срібло” розіграли учениці Ображіївського та Коротченківського НВК. Сильнішими виявилися волейболістки з с.Ображіївка, тож другу сходинку посіли постійні призерки фіналів –  з с.Коротченкове. Після гри дівчат, юнаки демонстрували свої волейбольні вміння, цікаву та безкомпромісну гру. У двох групах змагалося по три команди, а в фіналі зустрілися юні волейболісти з Воронізької ЗОШ, Ковтунівського та Миронівського НВК.

„Бронзові” медалі вибороли юнаки Ковтунівського НВК „срібні” – спортсмени з с. Миронівки, а „золоті” – з Воронізької ЗОШ ім. П.О.Куліша.

Кращими гравцями турніру визнано Садову Яну (Ображіївський НВК) та Сергієнка Артема (Воронізька ЗОШ).

Всі переможці та призери змагань нагороджені медалями, грамотами, солодкими призами. Отож, бажаємо нашим дівчатам та юнакам гарних результатів, вдалих ігор та яскравих перемог!!!