Міськрайонна газета

ЗМАГАЮТЬСЯ СІЛЬСЬКІ СПОРТСМЕНИ

14 листопада в СК “Імпульс” м.Шостки пройшла районна спартакіада до Дня працівників сільського господарства.

Урочиста церемонія відкрила районну спартакіаду. Під звуки гімну Тетяною Коваленко — сільським головою с.Ображіївка, яке стало кращим спортивним селом Сумщини, був піднятий державний прапор. З вітальними словами до спортсменів звернулися т.в.о. голови Шосткинської РДА Віктор Ждаміров та головний спеціаліст сектору у справах молоді та спорту Тетяна Шемет.

Боротьба за перемогу велася в чотирьох видах спорту, одними із масових і найвидовищніших видалися волейбольні турніри, де першими серед чоловіків були собицькі спортсмени (капітан Шемет Сергій), а серед жінок — ображіївські волейболістки (капітан Пономаренко Ірина). Вони були нагороджені грошовими винагородами та грамотами.

Не менш захоплюючими були змагання з настільного тенісу серед чоловіків та жінок, і змагання з шашок. Суперники змагалися завзято та професійно, але місця розподілилися наступним чином:

Настільний теніс (чоловіки) :

  • 1 місце — Педенко Д. (с.Ображіївка);
  • 2 місце — Лемак В. (с.Коротченкове);
  • 3 місце — Прокопенко В.(смт.Вороніж);

Настільний теніс (жінки):

  • 1 місце — Гончарова Я.(с.Коротченкове);
  • 2 місце — Садова Я.(с. Ображіївка);
  • 3 місце — Захарченко Н.(с. Богданівка);

 Шашки:

  • 1 місце — Жура В.(с. Ображіївка);
  • 2 місце — Коваленко М.(с.Богданівка);
  • 3 місце — Самбур С. (смт.Вороніж);

І родзинкою спартакіади стали змагання з дартсу серед сільських голів та секретарів, де першою була Іллєнко Р.М.(с.Собич), другою — Коваленко Т.П.(с.Ображіївка), третьою Симотка Т.А.(смт.Вороніж).

Загальнокомандна першість у спартакіаді визначалася за найменшою сумою очок, набраних у трьох видах спорту. І тут перемогу святкували ображіївці, довівши свій статус. Другими фінішували фізкультурники с.Коротченкове, третіми — собицькі спортсмени.

Загалом в спартакіаді прийняло участь сім команд — це більше ніж сто учасників, які зуміли приїхати та виступити повними складами, тож саме це насправді є істинною перемогою сільського спорту району, у тій нелегкій ситуації, яку переживає держава. Змагання  на  такому рівні  додають  віру  в  себе, виховують взаємопідтримку, командний дух,  патріотизм. Тож учасники стають небайдужими до  власного села та краси рідної землі.