Міськрайонна газета

ВИДОВИЩНИЙ ВОЛЕЙБОЛ ВІДКРИТОГО КУБКУ РАЙОНУ

13 лютого на спортивному майданчику  Шосткинської КДЮСШ «Барса» відбувся Відкритий Кубок Шосткинського району з волейболу серед чоловічих команд. У спортивному змаганні прийняли участь 6 команд, зокрема три команди Шосткинського району (смт. Вороніж, с.Собич, с.Миронівка), а також гості з м.Дружби, м.Кролевець та комада «ВАНТ»  з м.Шостка.

В рамках урочистої церемонії відкриття спортивного свята виступив т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Ждаміров. Він побажав учасникам змагань хорошої, цікавої гри і перемоги найсильнішій команді. До вітального слова приєднався і Ігор Молоток, народний депутат України. Парламентар також привітав подарунками юних вихованців районної ДЮСШ за зайняте 2 місце в обласних змаганнях. Привітання учасники отримали і від Дмитра Шимана -  голови Сумського обласного підрозділу ВГО «Ніхто, крім нас».

Гра видалася цікавою та захоплюючою, напруження не спадало до фінального свистка. За підсумками впертої боротьби на волейбольному майданчику чемпіонський титул виборола команда «ВАНТ» м.Шостка . Друге місце посіли волейболісти із с. Миронівка, а замкнули трійку призерів спортсмени із селища Вороніж.

По закінченні змагань відбулась церемонія нагородження переможців та призерів Кубку. Заслужені нагороди, а саме кубок, грошові премії та дипломи, кращим командам вручила Тетяна Шемет — головний спеціаліст сектору у справах молоді та спорту, наголосивши, що всі учасники впевнено боролись за перемогу, але це гра, в якій завжди є переможці і переможені.