Міськрайонна газета

ФУТЗАЛЬНИЙ ПОЧАТОК ВЕСНИ

12 березня на базі СК “Імпульс” відбувся розіграш районного Кубку з футзалу серед дорослих команд “ВЕСНА-2016”. В змаганнях прийняло участь 5 команд (ФК “Вороніж”, “Колос”с.Ображіївка, “Десна”с.Собич, “Онікс”с.Клишки та команда с.Макове). Всі команди доклали максимум зусиль, щоб стати володарем Кубку. Тож було гаряче!

Команди грали по коловій системі. Перші матчі турнірної таблиці проходили на високих швидкостях. Команди раз по раз загрожували воротам один одного. Забивали і ті, й інші...

Трійка лідерів закріпилася після розіграшу матчів 3 та 4 турів (ФК «Вороніж», «Колос», «Десна»). Ігри для цих команд були напрочуд напруженими та експресивними, тож не дивно, що боротьба точилася на кожному клаптику спортивного майданчика. Пресинг з першої і до останньої секунди, небезпечні моменти та голи поєдинків останнього 5 туру Кубку не змогли розставити всі крапки над «і»: с.Макове — «Десна» с.Собич(1:3) та «Колос»с.Ображіївка — ФК «Вороніж»(1:0). Явна трійка лідерів набирає по однаковій кількості очків (9 очків), і тільки різниця м'ячів визначає переможців.

  • 1 місце — «Десна»с.Собич
  • 2 місце — ФК «Вороніж»
  • 3 місце — «Колос» с.Ображіївка.

Кращим воротарем визнано Шапочку Владислава (ФК «Вороніж»), кращим захисником — Педенко Олександра («Колос» с.Ображіївка), кращим нападаючим — Романцова Іллю («Десна»с.Собич), кращим тренером — Закатія Андрія («Десна»с.Собич).