Міськрайонна газета

ВОРОНІЗЬКА ЗОШ — НАЙВОЛЕЙБОЛЬНІША ШКОЛА В РАЙОНІ!!!

Продовжується 24-та спартакіада школярів навчальних закладів Шосткинського району. Протягом останнього місяця проходив найвидовищніший вид спортивних змагань за Програмою спартакіади – волейбол, який все більше завойовує авторитет серед учнів шкіл. Так, 24 березня на базі Воронізької ЗОШ ім.П.Куліша пройшли фінальні змагання. Розпочали змагання дівочі команди навчальних закладів району, а саме: Воронізька ЗОШ, Ображіївський НВК та Коротченківський НВК. Цьогорічний чемпіонський титул завоювала команда дівчат Воронізької ЗОШ у складі: Король Л., Рябико М., Тарасенко І., Безверха А., Борисенко Л., Сичевська А., Місік К., Терещенко В., Спічакова В.,Савченко С. Друге місце посіла команда Ображіївського НВК, яка у 2015 році тримала першість у цьому виді змагань. А замкнула трійку призерів команда Коротченківського НВК, яка протягом останніх років демонструє гарний і цікавий волейбол.

Що стосується юнацького волейболу, то тут яких-небудь сенсацій не сталося. Впевнена гра минулорічних чемпіонів і призерів області, команди  Воронізької ЗОШ, не залишила нікому жодних шансів на першість. За команду виступили: Кушнір С., Сергієнко А., Іващенко М., Бабич С., Федосенко О., Гречка Д., Воронець Д.,Северин О, Скрипка П., Залуговський Д., Бондарев В. Спортивний дух учнівського колективу Воронізької школи може бути прикладом для всіх команд району в цьому виді спорту. Що стосується другої сходинки п’єдесталу, то її зайняла команда Ковтунівського НВК. І на третьому місці колектив Миронівської школи з гарними спортивними амбіціями та  характером.

Кращими гравцями стали Тарасенко Ірина та Сергієнко Артем (Воронізька ЗОШ), а кращого тренера отримав Віталій Веселовський, який і тренує воронізьких школярів.

Вітаємо переможців!!!