Міськрайонна газета

ТУРНІР НА КУБОК УКРАЇНСЬКО-ГОЛЛАНДСЬКОЇ АГРОКОМПАНІЇ

Третього квітня привітна  чапліївська земля вітала школярів-волейболістів. Цього недільного сонячного ранку в спортивному залі навчально-виховного комплексу зійшлись чотири  команди Шосткинського району (Богданівський НВК, Клишківський НВК, Ковтунівський НВК, Чапліївський НВК), щоб поборотись вперше за головну нагороду — Кубок Українсько-голландської агрокомпанії. Інтриги в розіграш цього трофею додавало те, що команди були змішані —  грали і юнаки, і дівчата, приблизно рівні за складом та за стилем гри. Тож глядачам залишалось сподіватися побачити цікавий шкільний волейбол. І всі  ці сподівання виправдали себе на всі 100, а може і більше відсотків. Вболівальники спостерігали напружені матчі не тільки на початку, але й у кінці турніру, до речі ігри проводились по коловій системі.

За кількістю набраних очок перемагає команда Ковтунівського НВК. Друге місце виборює збірна Клишківського НВК, трійку призерів замикає збірна Богданівського НВК. Юні чапліївці — господарі турніру займають 4 місце.

По закінченні змагань відбулась церемонія нагородження переможців та призерів Кубку. Заслужені нагороди, а саме кубок, грошові премії та дипломи, кращим командам вручив  Віталій Гудименко — директор УГАКа, наголосивши, що всі учасники впевнено боролись за перемогу, і в цій грі переможених не має, є тільки переможці!!!