Міськрайонна газета

ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ З ФУТБОЛУ У РАЙОНІ

23 квітня на стадіоні КДЮСШ “Барса” м.Шостки відбулися змагання з футболу на “Кубок відкриття сезону”.  Перша група: “Старт” с.Богданівка, “Заря” с.Вовна, “Колос” с.Ображіївка, друга група: ФК “Вороніж”, “Чайка с.Чапліївка та команда с.Макове.

Після відкриття змагань, які відкрив т.в.о. голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров, розпочались футбольні баталії. З перших ігор не дивлячись на несприятливі погодні умови точилася запекла боротьба. За регламентом змагань команди, які посядуть перші місця в групах будуть боротися за Кубок. Другі команди за третє, четверте місця. Так в першій групі - перше місце посіла команда «Колос», в другій ФК «Вороніж», другі місця посіли вовнянські футболісти та маківчани. Першою була гра за 3-4 місце футболісти команди з с. Макове не поступалися своїм досвідченим суперникам із вовнянської «Зарі» ні в технічній, ні в тактичній підготовці. Гра закінчилася з рахунком 2:2. Для виявлення переможця за регламентом змагань команди пробивали пенальті. Більш точнішою виявилася «Заря». Вони здобули третє місце. Окрасою стала і фінальна гра, в якій, доречі, основний час також не виявив переможця (1:1). Дев'ять пенальті гравці ФК «Вороніж» та ображіївського «Колоса» забивали у ворота, але все ж таки перемога була на боці ображіївських спортсменів. Кращим гравцем змагань визнано Дмитра Шимана «Колос» с.Ображіївка.

Всі учасники та організатори змагань дякують директору КДЮСШ «Барса» Дейко А.Ф. за наданий стадіон для проведення змагань.