Міськрайонна газета

РАЙОННА СПАРТАКІАДА ДОПРИЗИВНОЇ МОЛОДІ

На минулому тижні в п'ятницю на спортивних майданчиках  стадіонів КДЮСШ «Барса» та «Хімік» м.Шостки пройшла районна Спартакіада допризивної молоді, в якій прийняло участь 10 команд шкіл та НВК Шосткинського району.

Районна спартакіада проводиться щорічно з метою патріотичного, духовного та фізичного виховання молоді допризивного віку, підвищення престижу і освоєння навичок військової служби, поліпшення фізичної та технічної підготовленості допризивної молоді.

Незважаючи на погодні умови, юнаки 1999-2001 років народження змагалися в бігу на 100 і 2000 метрів, в метанні гранати, силовій гімнастиці (підтягуванні).

За підсумками змагань перемогу святкував Клишківський навчально-виховний комплекс, другою була команда Собичівського НВК, третіми допризивники Чапліївського НВК. В особистому заліку найбільшу кількість очок (2400) набрав Корсіков Олександр с.Клишки, другим фінішував Пилипков Роман Ковтунівський НВК, третім — Бєлясник Артем Собичівський НВК.

По закінченні змагань з напутнім словом до допризивної молоді звернувся військовий комісар Шосткинського міського військового комісаріату Руслан Риков, який потім і нагородив переможців та призерів кубком та медалями.