Міськрайонна газета

ШОСТКИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ – ПРИЗЕР ОБЛАСНОЇ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД КОМАНД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

16-17 червня 2016 у м. Суми відбулися змагання ІІ етапу Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Сумської області, в якій прийняли участь команди з 15 районів та команда обласної державної адміністрації. Змагання проводилися з 5 видів спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шашки та шахи.

Команда Шосткинської районної державної адміністрації прийняла активну участь у всіх видах спорту, продемонструвала чудову підготовку, злагоджену командну гру та посіла наступні командні місця:

• футзал – ІІ місце;
  • шашки – ІІІ місце;
  • волейбол – 4 місце;
  • шахи – 6 місце;
  • теніс – 10 місце.

У загальному заліку команда, набравши 320 очок та поступившись команді Сумської обласної державної адміністрації, посіла ІІ загальнокомандне місце й була нагороджена кубками та грамотами. Також грамотою та медаллю була нагороджена Новик Ірина Володимирівна за зайняте ІІ місце в особистій першості з шашок .

Голова районної державної адміністрації Ждаміров Віктор Максимович був відзначений подякою Сумської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту.