Міськрайонна газета

ТУРНІР З ФУТБОЛУ НА КУБОК ТОВ «УКРАЇНСЬКО-ГОЛЛАНДСЬКА АГРОКОМПАНІЯ»

25 червня 2016 року на стадіоні КДЮСШ «Барса» вперше відбулися змагання з футболу на Кубок ТОВ «Українсько-голландська агрокомпанія». В змаганнях приймали участь 4 команди з Чапліївки, Миронівки, Івота та Макове. Турнір відкрили керівник громадської приймальні УГАКа Сергій Єрмоленко та голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров, який також грав у складі команди «Меліоратор» (С. Миронівка).

Відповідно до регламенту змагань відбулися 4 гри. В першому матчі за вихід у фінал зустрілися «Чайка» (с. Чапліївка) та збірна с. Макове. Два тайми напруженої та запеклої боротьби завершилися нічиєю з результатом 4:4 і лише серія пенальті виявила переможців, якими стали футболісти с. Макове. Друга гра за вихід у фінал скінчилася перемогою «Меліоратора», який обіграв команду с. Івот з рахунком 6:3.

У боротьбі за третє місце «Чайка» перемогла команду с. Івот з рахунком 5:2. У фіналі «Меліоратор», обігравши збірну с. Макове з рахунком 3:0, посів перше місце. Миронівські футболісти були нагороджені перехідним кубком, грамотою та грошовими призами, які вручив заступник директора ТОВ «Українсько-голландська агрокомпанія» Ігор Вакуленко. Також грошовими призами відзначені всі команди, які приймали участь у турнірі.