Міськрайонна газета

НЕЗАБУТНІЙ ВІДПОЧИНОК В ОЗДОРОВЧОМУ ТАБОРІ «СОНЯЧНИЙ»

Задоволені та щасливі діти Шосткинщини повернулися додому після відпочинку в таборі з теплою назвою «Сонячний». Цього року 28 дітей Шосткинського району провели 21 незабутній день (з 10 по 30 червня) у мальовничому куточку Глухівського району, на березі річки Клевень. Путівки для дітей пільгових категорій були придбані за рахунок бюджетних коштів.

Креативний та професійний колектив працівників табору забезпечив цікавий, веселий та пізнавальний відпочинок дітей. Протягом всієї першої зміни вони приймали участь в цікавих конкурсах, спортивних змаганнях та інших розвагах. Особливо запам’яталися: пінна вечірка до дня іменинника, обливання водою в день Нептуна, день бізнесу та рекордів, а також остання Королівська ніч. Для любителів футболу була створена фан-зона з нагоди проведення «Євро-2016», де юні вболівальники разом з вожатими патріотично та натхненно підтримували збірну України. Жодного дня не довелося сумувати.

Відпочинком залишилися задоволені як діти, так і батьки, адже дитячий табір – найкраща можливість весело провести час, повноцінно оздоровитись та познайомитись з новими друзями.