Міськрайонна газета

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ ПЛАНУ РОБОТИ СЕКТОРУ У СПРАВАХ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ У ПЕРШОМУ ПІВРІЧЧІ2013 РОКУ

  1.Розвиток фізичної культури та спорту

З метою організації повноцінного  дозвілля  дітей та молоді в районі в 1 півріччі 2013 року проведено 17 спортивно-масових заходів, в 6 обласних змаганнях  команди району прийняли участь.

Проводено районні змагання з футболу на кубок тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба (с. Ображіївка), кубок с.Івот, районні  змагання з волейболу серед чоловічих команд  на кубок Б.І.Єськова (смт Вороніж), до Дня захисника Вітчизни ,серед жіночих команд з волейболу до Міжнародного жіночого дня.

15 березня в спортивному залі ШХТК м.Шостка пройшов традиційний турнір з футзалу « Весна -2013» в якому прийняли участь команди з 8 населених пунктів району.

На протязі червня-липня 2013 року проведено чемпіонат Шосткинщини з футболу в якому прийняло участь 6 команд: ФК Вороніж, « Онікс» Клишки, «Старт» Богданівка, «Колос» Ображіївка, « Десна» Собич та « Зоря» Вовна. Переможцем в змаганнях стала команда ФК Вороніж.

В районі діє ДЮСШ, яка спеціалізується з двох видів спорту: футболу, волейболу . Навчально-тренувальний  процес проводиться на базі 9 ЗОШ та НВК району. Усі школи мають спортивні зали та майданчики, які дають змогу повноцінно проводити навчально-тренувальний процес. В РДЮСШ працюють 11 тренерів-викладачів, з яких всі мають вищу освіту, 3 тренери-викладачів працюють на основній роботі, 8- сумісники. В спортивній школі займається 324 учні (що становить 26% від загальної кількості учнів ЗОШ та НВК району , при середньому показнику по області -14,9%). В 2013 році команди району в обласній спартакіаді школярів вибороли І місце в змаганнях з волейболу серед дівчат  та 2 місце в змаганнях серед команд юнаків (по  ІІІ обласній групі). Збірні  команди району беруть  участь в обласних змаганнях з футболу серед школярів на призи клубу «Шкіряний м'яч» та в першості м.Шостка .

В 1 півріччі 2013 року велика увага приділялась розвитку дитячо-юнацького спорту ‚ зокрема проведено кубок району з міні-футболу серед збірних команд НВК та ЗОШ району,кубок голови Шосткинської районної державної адміністрації, районні змагання до Дня захисту дітей.

2.Присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»

 В 2013 році на засіданнях районної комісії з попереднього розгляду питань, пов'язаних із присвоєнням почесного звання України «Мати-героїня»  розглянуті клопотання сільських та селищної рад щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» стосовно 3 мешканок Шосткинського району.  Перед обласною державною адміністрацією порушено 3 клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».  За 2009-2013 роки присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» 113 мешканкам району

№ з/п

Назва сільської (селищної ради)

Порушено клопотань перед облдержадміністрацією

 

Присвоєно почесне звання України «Мати-героїня»

1

Воронізька селищна рада

12

9

2

Богданівська с/р

4

4

3

Вовнянська с/р

22

21

4

Гамаліївська с/р

-

-

5

Глазівська с/с/р

1

1

6

Івотська с/р

4

3

7

Каліївська с/р

6

6

8

Клишківська с/р

6

6

9

Ковтунівська с/р

1

1

10

Коротченківська с/р

8

8

11

Маківська с/р

-

-

12

Миронівська с/р

8

8

13

Ображіївська с/р

9

9

14

Собичівська с/р

3

3

15

Собицька с/р

9

8

16

Тиманівська с/р

2

2

17

Чапліївська с/р

25

24

 

Всього

118

113

 3.Соціальна робота з сім'ями, які опинилися у складних життєвих обставинах.

В першому півріччі 2013 року проведено 6 засідань районної комісії з питань соціальної роботи з сім'ями, які опинилися у складних життєвих обставинах на яких було розглянуто 123 справи стосовно сімей та осіб, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Під соціальним супроводом районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді перебувало 123 сім’ї (виховується 83 дітей) і 8 осіб . Знято з соціального супроводу 17сімей (в них виховується 34 дітей) та 5 осіб.

Сім'ям та особам було надано 983 індивідуальних послуг.

 4.Видача посвідчень багатодітним сім'ям

Верховною Радою України у 2009 році прийнятий Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей», який набув чинності 1 січня 2010 року. Цим Законом передбачено ряд пільг. в тому числі за користування житлом та комунальними послугами для багатодітних сімей.

Відповідно  до абзацу 11 статті 1 Закону України «Про охорону дитинства» з 1 січня 2012 року набрала чинності норма щодо включення до складу багатодітної сім'ї дітей, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах,  до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

Cектором у справах молоді та спорту райдержадміністрації станом на 01.07.2013 року видано 122 посвідчення  батьків багатодітної сім'ї ( в 1 півріччі 2013 року-11) та 264 посвідчень дитини з багатодітної сім'ї  ( в 1 півріччі- 28)