Міськрайонна газета

ФУТБОЛЬНИЙ СЕЗОН ВІДКРИТО

У неділю 14 травня 2017 року спортсмени Шосткинського району відкрили футбольний сезон, прийнявши участь у районному Кубку «Відкриття сезону з футболу». На стадіоні «Барса» м. Шостка зібралися 6 команд з сіл Богданівка, Ображіївка, Клишки, Макове, селища Вороніж та збірна ветеранів району.

Команди грали у двох підгрупах. За результатами 6 ігор були визначені фіналісти – команди сіл Ображіївка та Богданівка. Ображіївські футболісти не залишили жодних шансів своїм суперникам і з рахунком 2:0 вибороли перемогу. Срібними та бронзовими призерами стали богданівські та воронізькі футболісти відповідно.

Слід відзначити достойну боротьбу команди ветеранів, за яку майстерно грали голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров та голова Шосткинської районної ради Віктор Долиняк. Обігравши клишківських футболістів з рахунком 3:2 та поступившись команді «Колос» с. Ображіївка, вони пройшли до півфіналу.

Команди-переможниці були нагородженні кубком, медалями та грамотами. Також грамотою та медаллю був відзначений кращий гравець змагань Трофимець Микола з команди «Колос» с. Ображіївка.

Вітаємо переможців!!! Щиро зичимо подальших перемог та спортивних досягнень!!!