Міськрайонна газета

ТУРНІР З ФУТБОЛУ В ПАМ’ЯТЬ ПРО В.С.ЕРЕСЯ

17 серпня 2013 року на стадіоні села Миронівки пройшов традиційний 23 за ліком турнір з футболу в пам'ять про Володимира Сергійовича Єреся, пожежного, що загинув при виконанні службових обов’язків.З привітанням до учасників змагань звернулись заступник голови Шосткинської районної державної адміністрації Фролова Н.В.,заступник начальника  другого пожежно-рятувального загону управління ДСНС України в Сумській області Коробейник О.А.,секретар Миронівської сільської ради Плахута К.Д. та голова федерації футболу Шосткинщини Мудрак В.А.

Учасники змагань хвилиною мовчання вшанували В.С.Єреся,який свого часу виступав за футбольну команду «Меліоратор» с.Миронівки. Потрібно відмітити,що крім вищезазначеного турніру,проходить кожен рік і районний турнір з міні-футболу серед команд НВК та ЗОШ району в пам'ять про В.С.Єреся,який нагороджений за свій вчинок орденом « За особисту мужність».

В футбольному турнірі прийняли участь команди «Нива» с.Журавка, «Зоря» с.Вовна, «Меліоратор» с.Миронівка та ФК «Вороніж». В першому матчі « Меліоратор» з рахунком 1:0 переміг команду з смт.Вороніж. В другому півфіналі вовнянська «Зоря»  завдала поразки журавській « Ниві» з рахунком 2 :0. У грі за третє місце ФК « Вороніж» здолав опір футболістів з Журавки 2:0. Окрасою турніру став фінал між « Меліоратором» та «Зорею».Основний час не виявив переможців 0:0,і тільки в серії пенальті з рахунком 4:3 перемогу святкували футболісти з с.Вовна.

Турнір пройшов при підтримці виконкому Миронівської сільської ради,районної організації Партії регіонів, другого пожежно-рятувального загону управління ДСНС України в Сумській області та приватних підприємців Матеко В.М. та Шалая О.М.