Міськрайонна газета

ОБЛАСНИЙ ТУРНІР З ФУТБОЛУ

24 серпня 2013 року в с.Вовна пройшов 10-й традиційний  обласний турнір з футболу в пам'ять про футболістів вовнянської «Зорі»,які пішли з життя, в якому прийняли участь команди з С-Будського,Ямпільського та Шосткинського районів.

Відкрив турнір Вовнянський сільський голова Федір Аніщенко,який привітав присутніх з Днем Незалежності України та побажав учасникам змагань перемог в житті та спорті.

В першій грі команда з с.Журавки С-Будського району,поступаючись по ходу зустрічі з рахунком 0:1 воздвиженському « Колосу»,в другому таймі змогла зібратись і перемогти з рахунком 3:1. В другому півфіналі вовнянська « Зоря» перемогла футбольну команду з с.Уралово С-Будського району з рахунком 4:0. У грі за 3 місце « Колос» став сильнішим за команду з Уралово. У фінальній зустрічі зійшлись команди «Нива» (Журавка) та «Зоря» (Вовна). Перший м’яч забили футболісти « Ниви»,які в першому таймі відіграли більш впевнено. Господарі змагань змогли відігратись ще в першому таймі. Друга половина зустрічі пройшла в обопільних атаках команд і коли вже сплив основний час зустрічі,в одній з останніх атак гравці « Ниви» змогли забити переможний гол,отже 2: 1. Кращими гравцями турніру стали : нападаючий Чмих Олександр(Зоря), воротар Сергійко Григорій (Колос), захисник Чухно Олексій (Нива),півзахисник Заярний Андрій (Уралово).