Міськрайонна газета

ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЧОЛОВІЧИХ КОМАНД В М.КРОЛЕВЕЦЬ

З 7 квітня 2018 року по 21 квітня 2018 року відбулися відкриті міські змагання з волейболу серед чоловічих команд в м. Кролевець. У змаганнях брали участь команди с.Мутин (Кролевецький р-н.), ВК «Шанхай» м.Кролевець, ВК «Червоний апельсин» м.Кролевець, ВК «Спорт для всіх» м.Кролевець, м.Короп (Чернігівська обл.) та команда з селища Вороніж Шосткинського району.

Попередній раунд змагань проводився у підгрупах за коловою системою і визначав дві кращі команди у групі, які потім у полуфіналах визначали фіналістів чемпіонату.

У групі А кращими виявилися команда «Шанхай» та команда селища Вороніж, у групі Б – волейболісти з м. Короп та «Червоний апельсин». Полуфінальні зустрічі: «Шанхай» – «Короп» 2:0 та «Вороніж» – «Червоний апельсин» 2:0 проходили у досить напруженій боротьбі і все ж кращими виявилися спортсмени «Вороніжу» та «Шанхай».

У фінальній грі обидві команди продемонстрували дуже видовищну і захоплюючу гру, яка до останнього розіграшу м’яча тримала у напрузі всіх вболівальників і спортсменів. У групових змаганнях хлопці з селища Вороніж зазнали поразки від «Шанхай», а тому прагнули реваншу. Програвши знову першу партію, вони зуміли згуртуватися і вибооли перемогу у другій партії. Все вирішувала заключна партія, і саме завдяки зібраності та жаги до перемоги вона завершилася на користь команди з смт Вороніж. Третє місце виборола команда «Червоний апельсин», яка обіграла ВК «Короп» 2:0.

Команда «Вороніж» за зайняте І місце була нагороджена кубком та медалями, команди призери – медалями. Кращим гравцем турніру став Сергієнко Артем ВК «Вороніж».