Міськрайонна газета

СПАРТАКІАДА СЕРЕД ДЕПУТАТІВ СУМЩИНИ

17 та 18 травня 2018 року у легкоатлетичному манежі СумДУ пройшли фінальні змагання в рамках Всеукраїнської спартакіади між депутатами усіх рівнів Сумської області.

В змаганнях взяли участь 19 збірних команд Сумщини, а це близько 300 учасників, серед них 13 учасників – збірна команда Шосткинського району.

В перший день відбулося традиційне проходження командами і шикування, змагання з футзалу, настільного тенісу та шахів серед чоловіків та жінок. Варто зауважити, що напруженими і водночас видовищними були ігри від першої і до фінальної. Боротьба тривала за кожне очко, за кожен м’яч, обдуманим був кожен хід на шахівниці. Спортивний дух, емоції вирували у кожному індивідуальному чи командному суперництві.

Для нас вже не є новиною, що Ірина Новик не перший рік поспіль займає призові місця у змаганнях з шахів, і в спартакіаді серед депутатів Сумської області вона виборола III місце.

На другий день відбулись змагання з волейболу та шашок серед чоловіків та жінок, а також нагородження учасників спартакіади. До привітального слова приєднався і народний депутат України Ігор Молоток.

З числа фіналістів обласної спартакіади буде сформовано команду, яка на початку червня вирушить захищати честь Сумщини на Всеукраїнській спартакіаді депутатів місцевих рад всіх рівнів у місті Чорноморськ Одеської області.