Міськрайонна газета

ЗМАГАННЯ З МІНІ-ФУТБОЛУ НА КУБОК ГОЛОВИ ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

17 травня 2018 року у селищі Вороніж на спортивному майданчику загальноосвітньої школи  ім. П.О.Куліша відбулося урочисте відкриття турніруз міні-футболу серед юнаків та дівчат на Кубок голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктора Максимовича Ждамірова. Серед багатьох видів спорту, які культивуються серед молоді, футбол займає одне з провідних місць. Важко назвати інший вид спорту, який міг би змагатися з ним у популярності, доступності, простоті та емоційності. Тож Шосткинська районна державна адміністрація продовжує добру традицію - вже декілька років поспіль проводяться турніри з міні-футболу на Кубок голови району. 

Заявки на участь подали 6 команд юнаків та 5 команд дівчат: Ображіївського НВК, Клишківського НВК, Чапліївського НВК, Богданівського НВК, Ковтунівського НВК та Воронізької ЗОШ.  Безумовно, високі здобутки на чемпіонатах області та України неможливі без розвитку масового футболу, насамперед, дитячого та підліткового. Приємно усвідомлювати, що такі турніри як наш, вдається не тільки зберігати на належному рівні, а й розвивати завдяки плідній роботі тренерів районної дитячо-юнацької спортивної школи.

Погода відсвяткувала початок змагань яскравим та по весняному теплим сонцем, в наслідок чого, у всіх команд був гарний настрій і жага до перемог.

Хлопці та дівчата грали по груповій системі. За результатами зіграних матчів у дівчат перемогу святкували учениці Ковтунівської школи, 2 місце - команда Воронізької ЗОШ, бронзові нагороди – у клишківських спортсменок. У юнаків першими фінішували футболісти Воронізької ЗОШ, другими – Ображіївського НВК, третє місце – у чапліївських школярів. Під час закриття турніру відбулося нагородження команд-учасниць та переможців турніру, кубками, м’ячами дипломами та іншою нагородною атрибутикою.