Міськрайонна газета

ДЕРЖАВА ДБАЄ ПРО ЗДОРОВЕ МОЛОДЕ ПОКОЛІННЯ

Голова Шосткинської районної державної адміністрації Анатолій Молошний взяв участь в Олімпійському уроці в Воронізькій загальноосвітній школі ім. П.Куліша в рамках Олімпійського тижня, що зараз проводиться в загальноосвітніх навчальних закладах району. Виступаючи перед учнями старших класів, він розповів їм про державну політику в галузі фізичної культури і спорту, соціальні ініціативи Президента України В.Ф.Януковича, спрямовані на популяризацію здорового способу життя дітей та молоді, Загальнодержавну соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки, плани губернатора області Ю.П.Чмиря щодо розвитку масового спорту, заходи, які вживаються в районі для оновлення спортивної інфраструктури та залучення учнівської молоді до занять спортом.

Анатолій Молошний поділився з присутніми на Олімпійському уроці спогадами про свою спортивну молодість, захоплення всього життя – спортивну стрільбу з лука, у якій він досяг рівня майстра спорту.

На закінчення зустрічі голова райдержадміністрації відповів на численні запитання школярів та подарував школі футбольні м’ячі.