Міськрайонна газета

КОМАНДА ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ – ЧЕМПІОН ЛІТНІХ СІЛЬСЬКИХ СПОРТИВНИХ ІГОР СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

2 червня яскравим дійством і теплим прийомом зустрічав спортсменів Шосткинщини Сумський національний аграрний університет, на базі якого пройшов фінальний етап обласних літніх сільських спортивних ігор Сумської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України. У цей літній спекотний день в усіх залах та на спортивних майданчиках кипіла напружена боротьба між командами з різних видів спорту: волейболу, армреслінгу, настільного тенісу, перетягування линви, шашок та шахів, легкоатлетичного кросу та гирьового спорту. Ці ігри нікого не залишили байдужим. Вболівальники активно підтримували своїх земляків, друзів, колег.

Особливо видовищними були волейбольні баталії у чоловіків та жінок, де просто кипіла боротьба за перше місце. Адреналін був не лише в крові, а й відчувався в повітрі. І все таки наші спортсмени тріумфували у цих змаганнях, зайнявши перші місця. Перемога чоловічої і жіночої волейбольних збірних принесла найбільше балів до спортивної скарбнички району.

Також впевнену перемогу здобули спортсмени району у змаганнях з шашок. Наші земляки вже багато років не залишають шансів на перемогу жодній команді. За команду шашистів виступали Шкребень Лідія, Тимофєев Дмитро та Гончаров Микола. Наші шахісти Коваленко Максим, Рикова-Шабаєва Раїса та Цуприк Іван фінішували третіми. Не менш видовищними були змагання з перетягування линви, де наша команда (Палажченко Михайло, Скітік Олександр, Шемет Сергій, Педенко Дмитро, Гурба Анатолій) посіла друге місце, поступившись лише Тростянецькому району. Вдало виступили у своїх вагових категоріях і спортсмени з армреслінгу – Великодний Іван (друге місце), Прахов Кирил (друге місце). Ще одну срібну нагороду в загальнокомандну скарбничку принесли легкоатлети. Отже, спортсмени Шосткинщини гідно відстояли честь району на цих престижних змаганнях, посівши перше місце в загальнокомандному заліку. Команду району нагороджено кубками, дипломами та грамотами обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України.

Керівництво та громадськість району висловлюють Вам щиру подяку, шановні спортсмени. Міцного Вам здоров’я та подальших спортивних звершень!!!