Міськрайонна газета

КОМАНДА ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ – СРІБНИЙ ПРИЗЕР ОБЛАСНОЇ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД КОМАНД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

19-20 червня 2018 року на базі легкоатлетичного манежу Сумського державного університету пройшли змагання в залік Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Сумської області, участь у спартакіаді взяли 19 команд, серед яких була і команда Шосткинської районної державної адміністрації на чолі із головою Віктором Ждаміровим. Даний захід проводиться щорічно з метою пропаганди здорового способу життя, залучення державних службовців до занять фізичною культурою та спортом, організації дозвілля та активного відпочинку, розвитку найбільш популярних видів спорту. Це свято спорту вдалося зробити яскравим, видовищним та насиченим емоціями, що налаштували та надихнули учасників спартакіади на спортивні перемоги. Відповідно до програми Спартакіади змагання проводилися з таких видів спорту: футзалу, волейболу, настільного тенісу, шахів і шашок. Загалом цей спортивний захід пройшов дуже емоційно, відчайдушно, державні службовці продемонстрували гарну спортивну форму, завзятість, азарт та чудовий настрій. Також змагання налаштували працівників держслужби на нові перемоги, а найголовніше - згуртували колективи у неформальній обстановці.

Команда Шосткинської районної державної адміністрації прийняла активну участь у всіх видах спорту, продемонструвала чудову підготовку та злагоджену командну гру. У змаганнях з настільного тенісу серед жінок бронзу виборола Катерина Сподах, а серед чоловіків Ігор Антоневич фінішував четвертим. Також четвертою в змаганнях з шашок була Юлія Бежевець. Найбільше очок в загальнокомандну скарбничку принесла волейбольна збірна (Ігор Антоневич, Тетяна Шемет, Сергій Тарасенко, Сергій Ільєнко, Андрій Нерода та Віктор Ждаміров), яка у напруженій та запеклій боротьбі виборола 2 місце.

За результатами спартакіади наші спортсмени зайняли 2 загальнокомандне місце, отримавши при цьому масу позитивних емоцій та заряд енергії на весь робочий рік.

Вітаємо переможців і бажаємо здоров’я, активності та успіхів!!!