Міськрайонна газета

ВІДКРИТИЙ КУБОК З МІНІ-ФУТБОЛУ СЕРЕД ВЕТЕРАНСЬКИХ КОМАНД

23 лютого в спорткомплексі «Імпульс» відбувся відкритий Кубок з міні-футболу серед ветеранських команд, присвячений 30-й річниці виведенню військ з Афганістану. Почесними гостями спортивного свята були: голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров, депутат міської ради Віктор Мозолевський, Тетяна Шемет, в. о. начальника відділу молоді, спорту та туризму Шосткинської РДА, Ігор Антоневич, начальник відділу культури Шосткинської РДА та Андрій Доценко, завідувач сектору фізкультури та спорту Шосткинської міської ради. Цьогоріч, відновлення традиції боротьби за першість у вікової категорії 40+ підтримали п’ять команд: м. Глухів, м. Новгород-Сіверський, м. Кролевець, м. Шостка та Шосткинського району. Добрих друзів, учасників змагань Шосткинщина зустріла короваєм, з вітальним словом до присутніх звернувся Віктор Ждаміров: - «Я впевнений, що пам'ять про героїзм хлопців, які не повернулися додому з Афганської війни, як і шана добрих спортивних традицій – часовій переоцінці не підлягають. Вдячний вам, однодумці та брати по духу, за те, що відгукнулись на пропозицію відновити проведення цих змагань. Нехай переможе найкращий!»

За жеребкуванням учасники були розподілені на дві підгрупи, де змагались між собою за коловою системою.

Відкрив змагання матч Шостка-Глухів. Варто зауважити сусіди Шосткинського району дали впевнений старт грі, були і небезпечні моменти, і впевнена позиція воротарів, а от голів від шосткинської команди так і не було. Перший рахунок був розгромним 8:0 на користь глухівчан. Вольовий поєдинок у Шостки відбувся з командою м. Кролевця. М’яч ворота суперника перетнув за 40 секунд до кінця гри, однак це від поразки команду не врятувало.

Зустріч команди Шосткинського району та команди м. Новгорода-Сіверського запам’ятається напруженою боротьбою, де долю перемоги вирішував єдиний м’яч. В першому таймі рахунок відкрили гості на 8 хвилині 40 секунді гри, а вже через 30 секунд рахунок зрівнявся.

Фінальна гра між командами м. Глухова та Шосткинського району розпочалась без розвідки, обидві команди намагались будь-що першими забити гол. Але оборонці та воротарі діяли просто відмінно. А потім прикра помилка біля своїх воріт – і глухівчани відкривають рахунок. Коли ж шосткинці всією командою пішли вперед, намагаючись зрівняти рахунок, вони ще чотири рази наразились на контратаки своїх суперників і все стало зрозуміло – при такій вагомій перевазі гравці з Глухова доведуть справу до кінця. Так воно і сталось – команди врешті не обмінялись голами і остаточний рахунок 0:7.

Фінальний свисток, на п’єдесталі переможців, розставив команди таким чином: м. Глухів став володарем кубка з міні-футболу серед ветеранських команд, присвячений 30-й річниці виведенню військ з Афганістану. «Срібло» у команди Шосткинського району, «бронзу» виборола команда м. Кролевець. Кращим нападником змагань став Дмитро Цись, гравець м. Глухів, кращим воротарем – Анатолій Сорока м. Кролевець.

Організатори висловили щиру подяку вболівальникам, партнерам, суддівській бригаді за сприяння та допомогу у проведенні спортивних змагань.