Міськрайонна газета

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ВОЛЕЙБОЛЬНОГО ТУРНІРУ ПРИСВЯЧЕНОГО ДНЮ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Вже понад десять років в Шосткинському районі дотримуються традиції визначення імен кращих спортсменів принагідно до Дня працівників сільського господарства. Щороку збираються аматори спортивного руху аби позмагатись в комплексній спартакіади, чи турнірах та продовжити поповнювати скарбничку перемог сіл та селища району.

Цей рік винятком не став і шість чоловічих (с. Собич, с. Миронівка, с. Ковтунове, с. Клишки, с. Чапліївка, смт Вороніж) та шість жіночих команд (ж, с. Собич, збірна ДЮСШ смт Вороніж, старша група смт Вороніж, с. Ковтунове, с. Богданівка, с. Миронівка) боролись за першість в волейболі.

Змагання проводились за груповою системою, той хто перемагає в групі стає фіналістом та грає за I-II, та III-IV місце. Врешті серед чоловічих команд: бронзова нагорода зосталась у руках с. Ковтунове, срібло у команди смт Вороніж, та золото у команди с. Собич. Серед жіночих команд: почесне III місце завоювала команда смт Вороніж, II місце виборола команда с. Собич та переможне I місце зайняла команда с. Миронівка. Найрезультативнішим гравцем серед чоловіків став Сергій Шемет, серед жінок – Юлія Таперик.

Спортивне свято завершилось нагородженням призерів кубками та медалями!