Міськрайонна газета

ВПЕРШЕ ЗА ЗВАННЯ КРАЩИХ У ВОЛЕЙБОЛІ ЗМАГАЛИСЬ ВЕТЕРАНИ СПОРТИВНОГО РУХУ

Ветерани спортивного руху Шосткинщини виступили з ініціативою поповнення районного календаря змагань новим турніром. Пропозицію вчителя фізичного виховання, тренера викладача Богданівського НВК Анатолія Линка одразу підтримав відділ молоді, спорту та туризму Шосткинської районної державної адміністрації. Врешті долучились до участі в турнірі по волейболу серед ветеранських команд освітян до Дня Збройних сил України чотири збірні: Новгород-Сіверщини, Ямпільщини, збірна м. Шостки та збірна Шосткинського району.

Під час урочистого відкриття змагань особливі теплі слова подяки лунали на адресу ветеранів спортивного руху, наголошено на винятковому внеску у справу розвитку фізичної культури та спорту Анатолія Фролова та Федора Кривуляко. Віктор Ждаміров, голова Шосткинської районної державної адміністрації подякував присутнім за відданість справі та продовження багаторічних традицій виховання молоді на власному прикладі: – «Ви повсякчас слідуєте єдиній меті - пропаганді здорового способу життя, залученні молодого покоління до активного проведення дозвілля, регулярних занять фізичними вправами. При цьому демонструєте на власному прикладі життєдайну дію спорту на організм людини. Я впевнений, що нині за вашу активну життєву позицію вдячні вам сотні батьків ваших вихованців».

Під час змагань досвідченні спортсмени демонстрували виважену гру та розмірену тактику, результативні зв’язки приносили бажані результати. Хоча і без емоцій не обійшлось, запал минулих років додавав боротьбі напруженості. Фактично суперники далеко не відпускали один одного, й різниця під час перемог була в декілька очок.

Врешті за результатами змагань, перший кубок ветеранського турніру вибороли ямпільчани. Їх волейболіст здобув і титул кращого гравця, ним став Олег Посохов. Срібну медаль отримали досвідчені спортсмени Новгород-Сівещини, третє почесне місце у збірної м. Шостки. Команда Шосткинського району стала заключною в четвірці ветеранів спортивного руху. Всі учасники отримали заслужені нагороди та грамоти.