Міськрайонна газета

Підприємства, установи та організації Шосткинського району

Назва підприємства, установи, організації

П.І.Б. керівника

Службові номери засобів зв′язку

Промислові підприємства району

Державне підприємство «Шосткинське лісове господарство»

Мороз Віктор Васильович

(05449) 5-19-48

(05449) 5-29-88

Дочірнє підприємство «Шосткинський агролісгосп»

Костюченко Петро Петрович

(05449) 5-22-76

(05449) 5-19-34

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Підприємство Шосткинської виправної колонії №66

Сачко Олександр Миколайович

(05449) 4-52-19

(05449) 4-52-24

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Агропромислові підприємства

Приватне підприємство «Вікторія»

Костюченко Іван Іванович

(05449) 3-22-77

Приватне підприємство «Дія»

Зубенко Анатолій Григорович

(05449) 3-04-14

Приватне підприємство «Онікс»

Манжосов Сергій Григорович

(05449) 3-12-39

Приватне підприємство «Придеснянське»

Довбиш Денис Федорович

(05449) 7-60-19

Товариство з обмеженою відповідальністью «Агрофірма «Глазівська»

Іонов Анатолій Костянтинович

(05449) 3-72-41

Товариство з обмеженою відповідальністью «Агрофірма «Лан»

Іоненко Валерій Микитович

(05449) 2-10-48

Товариство з обмеженою відповідальністью «Агрофірма «Мрія»

Товариство з обмеженою відповідальністью «Агростандарт»

Максиміхін Василь Миколайович

(05449) 4-01-45

 

Товариство з обмеженою відповідальністью «Агрофірма «Надія»

Товариство з обмеженою відповідальністью «Агрофірма ім. Шевченка»

Жидченко Валерій Миколайович

(05449) 3-14-83

Товариство з обмеженою відповідальністью «Агрофірма «Україна»

Бурнатний Валерій Михайлович

(05449) 3-44-99

Товариство з обмеженою відповідальністью «Глобфрмерс»

Трубін-Кошик

Олександр Олександрович

-

Товариство з обмеженою відповідальністью «Контакт-плюс»

Синегуб Віктор Михайлович

(05449) 7-67-01

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Товариство з обмеженою відповідальністью «Нива»

Сеніч Валерій Борисович

(05449) 7-64-41

Товариство з обмеженою відповідальністью «Прогрес»

Гудименко Віталій Віталійович

(05449) 3-24-30

Фермерське господарство «Озон»

Дзюба Олексій Дмитрович

(05449) 3-15-35

Комунальна сфера району

Комунальне підприємство Воронізької селищної ради «Добробут»

Гончар Валентин Миколайович

(05449) 7-67-63

Мале приватне підприємство «Агротех»

Могила Олександр Володимирович

(05449) 7-03-43

Об′єднання співвласників багатоквартирних будинків «Меліоратор»

Матеко Валентина Миколаївна

(05449) 3-95-40

Об′єднання співвласників багатоквартирних будинків «Надія»

Чепурной Михайло Іванович

(05449) 3-34-24

Заклади охорони здоров′я

Воронізька селищна лікарня

Безкоровайний Володимир Павлович

(05449) 7-62-35

Івотська сільська лікарська амбулаторія

Пирогова Надія  Пилипівна

(05449) 3-24-55

Чапліївська сільська дільнична лікарня

Пластун Тетяна Василівна

(05449) 3-04-97

Богданівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини

Сурай Тетяна Василівна

(05449) 3-64-28

Клишківська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини

Ілейко Олександр Іванович

(05449) 3-14-30

Миронівська  амбулаторія загальної практики-сімейної медицини

Барабаш Наталія Олександрівна

(05449) 3-94-21

Собицька амбулаторія загальної практики-сімейної медицини

Селиваненко Євген Олександрович

(05449) 3-44-38

Ображіївська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини

Доміканов Роман Олександрович

(05449) 3-74-33

Вовнянський фельдшерський пункт

Колісниченко Олексій Васильович

(05449) 3-42-27

Гамаліївський фельдшерсько-акушерський пункт

Ступак Ольга Володимирівна

(05449) 4-52-36

Глазівський фельдшерський пункт

Матлай Галина Михайлівна

(05449) 3-72-48

Гуківський фельдшерський пункт

Середа Олена Миколаївна

(05449) 2-23-81

Дібрівський фельдшерський пункт

Циганок Валентина Григорівна

(05449) 3-42-43

Дорошенківський фельдшерський пункт

Кирута Ганна Миколаївна

(05449) 7-62-40

Остроуський фельдшерський пункт

Мойсеєнко Лариса Олександрівна

(05449) 3-32-61

Каліївський фельдшерський пункт

Березовський Дмитро Сергійович

(05449) 3-02-37

Ковтунівський фельдшерський пункт

Войтенко Ірина Станіславівна

(05449) 3-34-34

Коротченківський фельдшерський пункт

Фролова Світлана Вікторівна

(05449) 3-32-92

Лушницький фельдшерський пункт

Рогова Віра Петрівна

(05449) 3-04-22

Маківський фельдшерський пункт

Третяков В’ячеслав Володимирович

(05449) 3-84-65

Пирогівський фельдшерський пункт

Шемет Ольга Миколаївна

(05449) 3-54-49

Свірзький фельдшерський пункт

Мойсеєнко Ганна Іванівна

(05449) 3-32-39

Собичівський фельдшерсько-акушерський пункт

Юрченко Ніна Яківна

(05449) 3-22-32

Солотвинський фельдшерський пункт

Рогова Ірина Валеріївна

(05449) 3-12-35

Тиманівський фельдшерський пункт

Мельник Світлана Михайлівна

(05449) 3-62-51

Шевченківський фельдшерський пункт

Роботько Наталія Олександрівна

(05449) 3-14-67

Заклади освіти

Воронізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.П.О. Куліша

Кихней Надія Іванівна

(05449) 7-62-61

     

Глазівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Рогова Валентина Ростиславівна

(05449) 3-72-22

Собичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Якимович Ганна Петрівна 

(05449) 3-22-24

Маківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Ревенко Лідія Олексіївна

(05449) 3-84-77

Богданівський навчально-виховний комплекс

Кудрявець Ніна Іванівна 

(05449) 3-64-17

Воронізький навчально-виховний комплекс

Прохоровська Ірина Миколаївна

(05449) 7-62-70

Івотський навчально-виховний комплекс

Федорченко Наталія Григорівна

(05449) 3-24-25

Клишківський навчально-виховний комплекс

Чайка Ірина Миколаївна

(05449) 3-15-44

Ковтунівський навчально-виховний комплекс

Линок Лариса Олександрівна

(05449) 3-34-98

Коротченківський навчально-виховний комплекс

Фролова Любов Миколаївна

(05449) 3-32-96

Миронівський навчально-виховний комплекс

Ніколаєнко Віктор Миколайович

(05449) 3-94-91

Ображіївський навчально-виховний комплекс

Гончаренко Анатолій Миколайович

(05449) 3-74-32

Собицький навчально-виховний комплекс

Печінка Тетяна Миколаївна

(05449) 3-44-34

Чапліївський навчально-виховний комплекс

Сальник Світлана Миколаївна

(05449) 3-04-81

Дошкільний навчальний заклад «Чебурашка»

Клименко Валентина Миколаївна

(054459) 7-63-62

Дошкільний навчальний заклад «Вишенька»

Сердюк Галина Миколаївна

(05449) 7-63-02

Районний будинок дитячої та юнацької творчості

Холодовська Ольга Анатоліївна

(05449) 7-62-06

Районна дитячо-юнацька спортивна школа

Линок Олег Анатолійович

(05449) 4-67-20

Заклади культури

Дитяча музична школа

Однолеток  Оксана Дмитрівна

(05449) 7-62-94

Центральна районна бібліотека

Одноліток Наталія Миколаївна

(05449) 7-62-94

Районий Будинок культури

Стрельцова Ольга Сергіївна

(05449) 7-63-47

Богданівський сільський будинок культури

вакансія

 

Клишківський СБК

Дзюба Людмила Миколаївна

(05449) 3-13-30

Ковтунівський сільський будинок культури

Колотуша Світлана Петрівна

(05449) 3-34-75

Коротченківський сільський будинок культури

вакансія

-

Лушницький сільський будинок культури

Троян Антоніна Михайлівна

(05449) 3-04-20

Маківський сільський будинок культури

вакансія

-

Миронівський сільський будинок культури

Прокопець Наталія Вікторівна

-

Ображіївський сільський будинок культури

Киричок Любов Василівна

(05449) 3-74-10

Собицький сільський будинок культури

Мамонт Алла Миколаївна

-

Собичівський сільський будинок культури

Щасна Зоя Павлівна

-

Вовнянський сільський клуб

Балясник Пелагея Миколаївна

-

Гамаліївський сільський клуб

Куторай Ірина Михайлівна

-

Глазівський сільський клуб

вакансія

-

Івотський сільський клуб

Євменова Анна Вікторівна

-

Каліївський сільський клуб

Трубанова Наталія Вікторівна

-

Пирогівський сільський клуб

Рак Валентина Олександрівна

(05449) 3-54-47

Тиманівський сільський клуб

Терешенок Лідія Іванівна

-

Чапліївський сільський клуб

Березюк Галина Григорівна

-

Шевченківський сільський клуб

Кочура Жанна Рудольфівна

-