Міськрайонна газета

СЕЗОН ОПАЛЕННЯ В РАЙОНІ ПРОХОДИТЬ У ШТАТНОМУ РЕЖИМІ

Голова Шосткинської районної державної адміністрації Анатолій Молошний провів нараду з питань проходження опалювального сезону 2013-2014 років у бюджетних закладах та в сфері житлово-комунального господарства. На нараду крім профільних структур райдержадміністрації були запрошені керівники органів місцевого самоврядування району та відповідальних за забезпечення теплопостачання організацій району. З аналізом щодо проходження сезону опалення в бюджетних організаціях Шосткинщини виступила завідувачка сектором житлово-комунального господарства та будівництва Шосткинської райдержадміністрації Валентина Радюк.

Згідно з даними статистики, у 2013 році бюджетні організації району використали для опалення своїх приміщень на 30,4 тис. куб. метрів газу (або на 5 відсотків) менше, ніж за відповідний період 2012 року. Економія енергоресурсів стала можливою внаслідок зусиль по модернізації системи опалення у Богданівській загальноосвітній школі, Воронізькій селищній лікарні на більш енергозберігаючі опалювальні котли на природному газі.

Протягом минулого року на більш сучасні були змінені опалювальні котли на твердому паливі у Чапліївській лікарні, дошкільному відділенні Чапліївського НВК та Клишківській амбулаторії. При цьому у всіх перерахованих бюджетних організаціях постійно витримувався тепловий режим.

Анатолій Молошний звернув увагу керівників відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування на недопущення перебоїв з теплопостачанням об’єктів соціальної сфери в умовах пониження температури, а також на необхідності посилити догляд у цей період за температурним режимом в оселях одиноких людей похилого віку.