Міськрайонна газета

ВІКТОР ЖДАМІРОВ: «ДОРОГИ – НАША СПІЛЬНА ПРОБЛЕМА»

24 квітня під головуванням голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктора Ждамірова відбулась нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств району з питання можливості допомоги у ремонті автомобільних доріг загального користування. Начальник філії «Шосткинський райавтодор» проінформував присутніх, що враховуючи недостатнє державне фінансування на утримання та ремонт автодоріг загального користування, у 2016 році Служба автомобільних доріг у Сумській області запропонувала наступну схему фінансування ремонтних робіт, а саме: 45% - державні кошти, 45% - кошти місцевих бюджетів та підприємств, 10% - кошти обласного бюджету.

У свою чергу керівники підприємств висловили критичні зауваження щодо наявного стану покриття автомобільних доріг, що призводить до того, що транспорт, особливо це стосується лісовозів, з’їжджають з доріг та їдуть просто по засіяним полям. Проте, можливість допомоги у покращенні стану автодоріг буде проаналізована кожним виробником, враховуючи фінансовий стан сільгоспідприємств.

Наприкінці засідання було обговорено також питання виплати орендної плати за землю у 2016 році.

Віктор Ждаміров підвів підсумки наради, указавши, що порушене питання дуже важливе для нашого району: «Дороги – наша спільна проблема і від їхнього стану залежить чи зможуть вчасно доїхати школярі до школи, «швидка допомога» до хворого, а сільгоспвиробники вивезти зібраний урожай».